Партнери


Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС)На сучасному ринку кредитних спілок України Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) є однією з двох основних загальнонаціональних асоціацій, яка утворена та діє як професійне об’єднання представницького типу. Однак, в той же час, коли ми говоримо про ВАКС нам слід мати на увазі не лише власне асоціацію як окрему юридичну особу, а систему, до складу якої по горизонталі та вертикалі входить низка функціонально пов’язаних між собою елементів. В своїй сукупності ці елементи виконують всі ключові функції, притаманні розвиненим апексним структурам систем кредитних кооперативів світу. При цьому, кожний елемент має свою власну системну спеціалізацію і тому був утворений у найбільш прийнятній для виконання відповідних функцій юридичній та організаційній формі.. Крім власне ВАКС до єдиної системи по горизонталі входять об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» (має статус неприбуткового об’єднання юридичних осіб), обслуговуючий кооператив «Проф-Консалт» (належить 18 місцевим асоціаціям кредитних спілок) та міжнародна благодійна організація «Український освітній центр реформ» (контролює мережу із 24 регіональних прес-клубів та низку медіа-проектів).

перейти на сайтУкраїнська об’єднана кредитна спілка (УОКС)Українська об’єднана кредитна спілка є правонаступником Львівської об’єднаної кредитної спілки.
Львівська об’єднана кредитна спілка створена в жовтні 2005 року.
У березні 2010 року Львівська об’єднана кредитна спілка була перейменована в Українську об’єднану кредитну спілку (далі — УОКС) та змінила ознаку членства на членство у Всеукраїнській асоціації кредитних спілок.
Місцезнаходження УОКС — м. Київ.

перейти на сайт


за 2022 рік
за 2021 рік
за 2020 рік
за 2019 рік
за 2018 рік
за 2017 рік
за 2016 рік
за 2015 рік
за 2014 рік
за 2013 рік
за 2012 рік
за 2011 рік

Besucherzahler russian brides
счетчик посещений
Developed by Vasyl Zavalko